Loader

Pracuj w VOSS Automotive Polska

#VOSSpl

Poznaj lepiej naszą rodzinę VOSS

Naszym Pracownikom stwarzamy przestrzeń do szerokiego rozwoju zawodowego, a tym samym samym stale rozwijamy nasza firmę.

Historie sukcesów w #VOSSpl

W VOSS możesz pokierować swoją karierą.

HALINA, 10 LAT W #VOSSpl

Kierownik zmiany

Po dwóch latach pracy zostałam brygadzistą, a po kolejnych trzech zostałam kierownikiem zmiany. To czas pełen wyzwań, ale także satysfakcji, ponieważ lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę. Zdobywałam również doświadczenie na stanowisku planisty oraz uczestniczyłam w rozwoju nowych projektów.

Pracę w VAP lubię za codzienne nowe wyzwania oraz kontakt z ludźmi, który jest dla mnie bardzo ważny.

MATEUSZ, 14 LAT W #VOSSpl

Lider jakości ds. nowych projektów

Po sześciu miesiącach pracy w VAP odpowiedziałem na ogłoszenie o wewnętrznej rekrutacji, dzięki czemu dołączyłem do działu jakości. W związku z rozwojem firmy konieczne było formalne utworzenie w dziale jakości Zespołu Inżynierów, którzy zajmują się wdrażaniem nowych projektów zgodnie z wymaganiami Klientów.

Podjąłem wyzwanie i wraz z grupą ambitnych inżynierów pracujemy nad jakością wdrażania nowych projektów.

DOMINIKA, 8 LAT W #VOSSpl

Specjalista ds. księgowości

Po trzech latach pracy w Dziale Produkcji przeszłam do Działu Finansów. Obszar ten idealnie zgrał się z kierunkiem moich studiów, co pozwoliło na praktyczne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w miejscu pracy. Z pasji do finansów kontynuowałam tę drogę, podejmując studia magisterskie.

Moja ścieżka kariery w obszarze Finansów rozwija się dynamicznie, a rola, jaką pełnię ewoluuje praktycznie z roku na rok.

ALAN, 11 LAT W #VOSSpl

Kierownik controllingu

Moja przygoda z VOSS rozpoczęła się na stanowisku magazyniera, kolejno objąłem stanowisko brygadzisty, a następnie dysponenta w logistyce klienta. Niedługo po skończeniu studiów ekonomicznych przeniosłem się do Controllingu, gdzie po 7 latach zostałem kierownikiem.

Zawsze angażowałem się w każde powierzone mi zadanie. Kiedy pojawiła się możliwość rozwoju, postanowiłem wykorzystać szansę.

Historie "od stażu" w #VOSSpl

Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie zawodowe i rozwijaj się w naszej organizacji.

DAMIAN DYRCZ, 4 LATA W #VOSSpl

MŁODSZY PROGRAMISTA

Po roku stażu zostałem zatrudniony jako Technik IT a po dwóch kolejnych latach zostałem Młodszym Programistą. Jest to moja pierwsza praca, dzięki czemu mam możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, za co jestem wdzięczny.

Praca w VAP jest przeze mnie lubiana, gdyż mam możliwość wykonywania tego co lubię.

WIKTORIA CZARNECKA, 2 LATA W #VOSSpl

Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

Moja przygoda z VAP rozpoczęła się podczas trwania studiów, kiedy to miałam okazje odbyć staż i praktyki studenckie w firmie.
Zdobyta przeze mnie wiedza i zaangażowanie zaowocowało propozycją zatrudnienia. Obecnie zajmuje się planowaniem produkcji na obszarze SCR/MQB.

W pracy w VAP cenię przede wszystkim atmosferę oraz możliwość stałego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Opłaca się polecać!

W VOSS Automotive Polska funkcjonuje program poleceń pracowniczych. Ufamy rekomendacjom naszych pracowników, dlatego nagradzamy ich za skuteczne polecenia kandydata do pracy.

Polecane oferty pracy

Zobacz wszystkie

Brak ofert!

#VOSSpl wyszukaj ofertę pracy

Zobacz na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy i dołącz do świata innowacyjnej motoryzacji.