Loader

Nagroda Pracodawca Rzeczpospolitej

21.11.2023 redakcja Rzeczpospolitej przyznała wyróżnienia i nagrody pracodawcom za udział w konkursie Pracodawca Rzeczpospolitej. Konkurs honorował firmy, które skutecznie radziły sobie z wyzwaniami związanymi z pandemią i okresem postcovidowym. Oceniano utrzymanie zatrudnienia, elastyczność czasu pracy i wynagrodzeń oraz skuteczną komunikację z załogą.

W dniu 21.11.2023 redakcja „Rzeczpospolitej” wręczyła wyróżnienia i nagrody pracodawcom, którzy wzięli udział w pierwszej edycji konkursu „Pracodawca Rzeczpospolitej”. Celem konkursu było wyróżnienie firm, które w okresie pandemii oraz w rzeczywistości postcovidowej poradziły sobie odpowiedzialnie, czyli utrzymały poziom zatrudnienia, wprowadziły rozwiązania dotyczące dopasowania systemu czasu pracy i poziomu wynagrodzeń do bieżących potrzeb oraz zatroszczyły się o efektywne kanały komunikacji z załogą.

Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się 150 firm, z których kapituła rankingu wyłoniła 11 spółek, którym przyznała pięć nagród głównych i po dwa wyróżnienia (w kategorii ESG przyznano trzy wyróżnienia). Przyznane nagrody i wyróżnienia dotyczyły pięć kategorii:

  • Za rozwiązania dotyczące trybu i czasu pracy w epoce postcovidowej
  • Za osiągnięcia w obszarze zatrudnienia
  • Za dialog z pracownikami
  • Za najlepsze rozwiązania dotyczące wynagrodzeń
  • Za wdrożenie rozwiązań dotyczących ESG.

VOSS Automotive Polska otrzymała nagrodę za sposób komunikowania się z pracownikami poprzez Facebook, LinkedIn, Instagram, You Tube oraz stronę internetową. Kapituła rankingu doceniła również wdrożony portal myHR, który zapewnia Pracownikom dostęp do potrzebnej dokumentacji oraz umożliwia efektywne rozliczenie czasu pracy oraz składanie wniosków w formie elektronicznej.

Gremium konkursowe zwróciło również swoją uwagę na przeprowadzane w VOSS Automotive ankiety, również na ankietę EB, które pomagają kształtować przyjazne warunki pracy dla obecnie zatrudnionych oraz kształtować odpowiednią strategię employer brandig.

Dziękujemy serdecznie redakcji „Rzeczpospolitej” oraz członkom kapituły konkursowej  za przyznaną nagrodę i docenienie naszych starań o zapewnienie przyjaznej komunikacji z pracownikami i potencjalnymi kandydatami do pracy.

Link do artykułu: https://www.rp.pl/pracodawca-rzeczpospolitej/art39446711-biznes-nad-wisla-z-roku-na-rok-zmienia-sie-na-lepsze

Polecane oferty pracy

Zobacz wszystkie

Brak ofert!

#VOSSpl wyszukaj ofertę pracy

Zobacz na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy i dołącz do świata innowacyjnej motoryzacji.