Loader

"Diamenty Forbesa"

”Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją i listem gratulacyjnym , jaki otrzymaliśmy od Redaktora naczelnego Forbesa Polska, Pawła Zielewskiego:

„”Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Jak znaleźli się Państwo na naszej liście? Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe a lata 2018-2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy, z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomów przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych. Tytuł „Dimanet Forbesa 2024” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, czego Państwu serdecznie gratuluję.”

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie i zapraszamy, do zapoznania się ze specjalnym wydaniem „Diamenty Forbesa 2024”: https://www.forbes.pl/.../voss-automotive-polska/yszh2t6

Polecane oferty pracy

Zobacz wszystkie

Brak ofert!

#VOSSpl wyszukaj ofertę pracy

Zobacz na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy i dołącz do świata innowacyjnej motoryzacji.